Drzwi tarasowe2018-01-23T13:55:28+00:00

Drzwi tarasowe HST PSK ATRIUM

Drzwi tarasowe OKNOPLAST Szczecin odpowiadają na wszystkie wymagania naszych klientów – to zaawansowany system otwierania i zamykania oraz progi, które zmniejszają do zera ryzyko potknięcia. Przy tym, doskonale dbają o parametr izolacyjności termicznej.

DRZWI TARASOWE SZCZECIN GOLENIÓW MIERZYN STARGARD

Drzwi tarasowe OKNOPLAST pomogą Ci optycznie powiększyć nawet najmniejsze pomieszczenia przy jednoczesnym stworzeniu wygodnego wyjścia na taras, balkon lub do ogrodu. To efektowne projekty, wyróżniające się maksymalną funkcjonalnością coraz częściej realizowane w woj zachodniopomorskim.

Drzwi tarasowe HST Premium

Drzwi tarasowe HST Premium to doskonały produkt, który docenili nasi Klienci. Ich konstrukcja w najbardziej skrajnym momencie może osiągnąć aż 6,5 m szerokości, sprawdzając się w domach z większym metrażem. W ten sposób oferują ogromne wyjście na taras lub do ogrodu, a za sprawą przeszkleń sięgających od samej podłogi po sufit wprowadzają do wnętrza domu znacznie więcej światła, co wpływa pozytywnie na samopoczucie wszystkich domowników. Obawiasz się, że ich wielkość nie idzie w parze z łatwością obsługi? Zupełnie niepotrzebnie – zamontowaliśmy w nich zaawansowany system przesuwny, który w połączeniu z drobnymi elementami, takimi jak okucia i bezpieczne progi, zapewniaja najwyższy komfort obsługi.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe HST

Dobrze znamy się na nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, a drzwi tarasowe HST są tego doskonałym przykładem. Właśnie dlatego, nasi Klienci tak ochoczo wybierają ten model. To właśnie podczas produkcji drzwi tarasowych HST stworzyliśmy szerokie skrzydła, których szerokość może osiągnąć nawet 3 metry! To, w połączeniu z maksymalną powierzchnią szybową, zapewnia maksymalną ilość światłą we wnętrzu. Natomiast korzystanie z nich ułatwiliśmy dzięki zamontowaniu dwóch, niezależnych prowadnic oraz niewielkich, lecz równie ważnych elementów, takich jak klamki, okucia i pochwyty. Dzięki temu, drzwi obsługuje się z dziecinną łatwością. Nie zapomnieliśmy jednak o odpowiednim designie – to istny raj dla wszystkich fanów stylowych aranżacji.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z

Drzwi tarasowe PSK i PSK-Z dedykujemy mniejszym wnętrzom, które również zasługują na odpowiednie wyjście na taras, balkon lub do ogrodu. Dzięki nim możesz osiągnąć szerokość wejścia osiągającą 1,6 m – to pozwala optymalnie i w najbardziej efektywny sposób wykorzystać dostępną przestrzeń. Jednak trwała konstrukcja i umieszczone w niej bardzo duże przeszklenia to nie jedyne atuty tych modeli. Na Twoje życzeniem możemy w nich zamontować dodatkowe okucia i aluminiowe nakładki, które ochronią Twój dom przed potencjalnymi włamywaczami. Dzięki temu zarówno Ty, jak i Twoja rodzina będziecie mogli spać spokojnie, wiedząc, że na straszy Waszego bezpieczeństwa czuwają drzwi tarasowe PSK i PSK-Z.

Więcej informacji >>

Drzwi tarasowe PSK Atrium

Wiesz, że nasze drzwi tarasowe nie są przeznaczone wyłącznie do wyjść na taras? Dokładnie tak. Mamy w naszej ofercie coś, co sprawdzi się idealnie jako przestrzeń balkonowa w niewielkim mieszkaniu i ogrodowa w małym domku jednorodzinnym. Mowa oczywiście o drzwiach tarasowych PSK Atrium. Co decyduje o ich wyjątkowości? To nowoczesne uszczelnienia, które wzmacniającą parametr izolacyjności termicznej, chroniąc dom przed wdzierającym się zimnem, co jest dotkliwe zwłaszcza w ciągu najmroźniejszym miesięcy. PSK Atrium to również udoskonalone progi chroniące przed potknięciem i wyprofilowane klamki, dzięki którym korzystanie z nich jest jeszcze przyjemniejsze i łatwiejsze. Do tego wyważone cechy antywłamaniowe, które w równym stopniu chronią przed ewentualnymi próbami włamań i uszkodzeń powodowanych przez niechcianych gości.Atrium to jedyne takie rozwiązanie drzwi tarasowych dostępne w Szczecinie i całym woj. zachodniopomorskim polecamy ekspozycje tych drzwi w mieście Stargard oraz Goleniów -adresy w zakładce kontakt.

Więcej informacji >>
0
Lat doświadczenia
0
Zadowolonych klientów
0
Metrów montażu